W czym na plażę w 2022 roku – modne stroje kąpielowe lato 2022

Modne stroje kąpielowe 2022 to przede wszystkim różnorodność. Każda kobieta ma się poczuć w nich wygodnie i swobodnie w myśl zasady body positive. Nie oznacza to jednak, że nie ma tendencji, które wyróżniają się najbardziej pośród topowych propozycji światowej sławy projektantów. Wśród nich warto wymienić przede wszystkim modele jednoczęściowe, które wracają na wybiegi po długiej nieobecności. Szalenie na topie są także pastele. Sprawdźmy, co jeszcze.

Modne stroje plażowe 2022 – na jakie wzory postawić?

Projektanci proponują przede wszystkim stawianie na różnej maści dekory, które przywodzą na myśl geometrię. Najbardziej osadzone w trendach są romby. Tworzą nie tylko modne wzornictwo, ale także ciekawą dekorację obok której nie można przejść obojętnie. Bardzo dobrze sprawdzają się na każdej sylwetce – zarówno na tej bardziej krągłej, jak i tej widoczna jest tendencja do bycia bardziej szczupłą. Geometria może zdobić zarówno stroje jednoczęściowe, jak i dwuczęściowe. Nie ma znaczenia – w obu wydaniach prezentuje się szalenie dobrze. Do łask wkradły się także stroje z motywem zwierzęcym. Bardzo dobrze prezentują się podobnie jak romby – w każdym wydaniu.

Modne stroje kąpielowe 2022 – pastelowy zawrót głowy

Pastele zaostrzają apetyt każdej ich miłośniczki. Nie musimy się martwić – stanowią dekorację samą w sobie. Projektanci proponują, aby pojawiały się one na strojach klasycznych, pozbawionych wszelkiej maści zdobień. Nie musimy więc stawiać na żadne koronki ani też falbanki. Wersja solo w wydaniu pastelowym jest już dostatecznie modna. Wśród kolorystyki i tonacji dominuje przede wszystkim lilia. Bardzo modne jest także stawianie na błękit jak również pudrowy róż. Kroku dzielnie dotrzymuje im odcień bananowy, jak również osadzony w tonacji brzoskwiniowej. Każde wydanie jest warte uwagi.

Modne stroje kąpielowe 2022 – bikini ze sznurkami

Kolejnym dobrym krokiem do bycia modnym na plaży w 2022 jest pojawienie się na niej w bikini zdobionym przez sznurki. Mogą się one pojawić praktycznie wszędzie niemniej najbardziej pożądanym miejscem jest przestrzeń pod biustem. To doskonały sposób na podkreślenie walorów naszej sylwetki, jak również odciągnięcie uwagi od jej niedoskonałości. Niemniej modne jest także pojawianie się sznurków na dole kostiumu, zwłaszcza przy biodrach. To na jakie miejsce postawimy zależy już jednak przede wszystkim od naszych indywidualnych preferencji jak również upodobań.

Leave a Reply