Kolory ziemi – wnętrzarski trend 2022 – sprawdź, jak go wprowadzić do wnętrza

wystroj wnetrModne wnętrza 2022 inspirowane są stylem eko. Wśród aranżacyjnych must have znalazło się miejsce dla kolorów ziemi, które zawładnęły wyobraźnią zarówno projektantów wnętrz, jak i amatorów dobrego designu. Sprawdźmy więc, jak wykorzystać niesamowity potencjał barw, które sprawią, że każde wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru oraz przytulności.

Jakie kolory ziemi we wnętrzu? Postaw na zieleń

Zieleń dodaje każdemu wnętrzu przytulności. Sprawia, że z powodzeniem można się w nim zrelaksować i wypocząć po ciężkim dniu. Nie bez znaczenia pozostaje także to, że jest to kolor bardzo plastyczny i można go łączyć z wieloma innymi, a w tym z czernią, złotym jak również bielą, która jest swoistą klasyką gatunku. Zieleń jest szalenie modna i widoczna tym samym we wnętrzarskich trendach 2022. Szczególnie w wydaniu butelkowym. Połączona np. ze złotem wprowadzi do pomieszczenia nutę elegancji połączoną z wytwornym zacięciem.

Jakie kolory ziemi są modne w 2022 roku? Postaw na brąz

Wielu amatorów dobrego designu poznało się na potencjale brązu. Nic nie wskazuje na to, aby miało się w tej kwestii cokolwiek zmienić. Brąz jest wyrazem nonszalancji i jednocześnie elegancji. I mimo że niektórzy mogą uznać go za barwę dość ciężką i chłodną, to nic bardziej mylnego. Doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu. Musimy jednak pamiętać o tym, że ważne są jego proporcje. Zbyt duża ilość tego koloru może skutecznie przytłoczyć wnętrze, a tego na pewno chcielibyśmy uniknąć.

Biel we wnętrzu – moda na kolory ziemi 2022

Kolejną odsłoną kolorów ziemi jest klasyka gatunku, czyli biel. Z powodzeniem można ją okrzyknąć jedną z najbardziej modnych tonacji na przestrzeni dekad. Jest ona nonszalancka, ale jednocześnie elegancka. Świetnie sprawdza się w wydaniu minimalistycznym, ale również doskonale radzi sobie w przepychu. Można ją łączyć, stawiać na piedestale, albo na dalszym planie. W każdym wydaniu poradzi sobie doskonale.

Jak widać kolory ziemi z powodzeniem dobrze radzą sobie we wnętrzarskich trendach 2022. Można śmiało powiedzieć, że nie dość, że stanowią solidną podstawę do tego, aby móc wykorzystać ich potencjał, to jeszcze dodatkowo doskonale wpływają na odbiór wnętrza. Odpowiednio zestawione sprawiają, że jest ono eleganckie, ale jednocześnie bardzo plastyczne. Do niego po prostu chce się wracać.

Leave a Reply