Nadzór inwestorski – kto może z niego skorzystać?

nadzor inwestorski

Każda inwestycja budowlana wiąże się z wydatkiem całkiej sporej sumy pieniędzy. Z tego powodu warto jest mieć kontrolę nad przebiegiem prac, by mieć pewność, że wszystkie roboty budowlane są wykonywane w sposób fachowy i w pełni zgodny z projektem, dzięki czemu po ukończeniu budowy nieruchomość będzie od razu gotowa do wykorzystania. Kto może skorzystać z nadzoru inwestorskiego i na czym on polega?

Gdzie znaleźć firmę, która oferuje nadzór inwestorski?

Aby znaleźć przedsiębiorstwo, które oferuje swoim klientom nadzór inwestorski powinniśmy przede wszystkim skorzystać z internetu. Jest to opcja nie tylko najszybsza, gdyż zajmuje zaledwie kilka minut, ale też najskuteczniejsza, gdyż z jego pomocą z pewnością znajdziemy firmy oferujące fachowy nadzór inwestorki.

Przeglądając sieć możemy trafić na przykład na ofertę firmy GPI Inwestim. Jest to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w nadzorze inwestorskim, ale też udziela doradztwa technicznego, czy też wykonuje takie usługi jak adaptacja poddaszy w Wieliczce.

Kto może skorzystać z nadzoru inwestorskiego i na czym on polega?

Na skorzystanie z nadzoru inwestorskiego może zdecydować się każda osoba, która zdecydowała się na wykonanie inwestycji budowlanej i chce mieć pewność, że wszystkie prace przebiegają prawidłowo nie tylko pod względem dotrzymywania terminów, ale też ze względu na jakość tych prac i ich efekty. Mowa tu więc zarówno o osobach prywatnych, które są w trakcie budowy swojego wymarzonego domu, jak i przedsiębiorcach, którzy zdecydowali się na postawienie lokalu użytkowego.

Nadzór inwestorski przeprowadzany jest specjalistów, którzy świetnie znają się między innymi na prawie budowlanym. Usługi wchodzące w skład nadzoru inwestorskiego to przede wszystkim stała kontrola budowy. W jej trakcie sprawdza się, czy roboty są wykonywane w zgodzie z przepisami i zasadami BHP, a także dokumentacją projektową. Oprócz tego można liczyć na odbiory robót, czy też sprawdzanie jakości materiałów, które będą wykorzystywane na budowie.

Leave a Reply