Mechaniczna klawiatura dla graczy

Nowoczesny przedstawiciel mechanicznej klawiatury z klawiszami, która doskonale nadawała się szkoły stworzył klawiaturę dla gracz. Wyposażona jest ona w przełączniki KALICH BLUE, które mają za zadanie gwarantować wytrzymałość, która odpowiednia jest nawet dla emocjonujących graczy i podczas najważniejszych rozgrywek. Producent klawiatury chwali się, że jest ona w stanie wytrzymać nawet długie lata intensywnego grania, ponieważ jak wskazuje, żywotność poszczególnych klawiszy oszacowana jest przez niego na około 50 milionów wciśnięć, jest to zaskakująca liczba, która robi wrażenie na wszystkich osobach, które poszukują klawiatury gamingowej.

Klawiatura mechaniczna dla graczy – najważniejsze ciekawostki

Twórca klawiatury zapewnia, że przez cały okres użytkowania klawiszy skoki przycisków mają wynosić dokładnie 2 milimetry. To, że przyciski są mechaniczne ma zmniejszyć prawdopodobieństwo blokowania się klawiszy w sytuacjach kiedy jednocześnie wciska się ich zbyt wiele. Co więcej, jest to klawiatura, która gracze mogą docenić, ponieważ ma ona 6 programowalnych przycisków. Wszystkie przyciski umiejscowione są nad klawiszami kierunkowymi. To sprawia, że dzięki dołączonemu oprogramowaniu, każdy ma możliwość przypisania do klawisza poszczególne funkcje. Niezwykle ciekawym, a także funkcjonalnym jest stworzenie przycisków blokady skrótów klawiszowych, które używane są w systemie Windows. Jest to doskonałe rozwiązanie dla raczy, ponieważ przykładowe naciśnięcie kombinacji Alt+Tab, nie będzie wpływało na uruchomioną rozgrywkę. Nie można również zapomnieć, że producent przygotował aż 6 różnych trybów podświetlenia. Dzięki temu gracz może zdecydować, czy podświetlenie będzie działać częściowo, czy też obejmować całą klawiaturę. Możliwe jest również swobodne regulowanie natężenia podświetlenia.

Mechaniczna klawiatura – Ravcore Edge

Mechaniczna klawiatura dla graczy jest wyposażona w port USB 2.0, a także gniazda wejście i wyjście audio. Pozwala więc ona na wygodne podłączenie akcesoriów różnego rodzaju oraz słuchawek. Po zakupie możliwe jest zarejestrowanie klawiatury na stronie producenta, a dzięki temu zostanie ona objęta roczna gwarancją. Obecnie cena klawiatury sięga 360 złotych. Tak więc mimo swojej funkcjonalności, jest dostępna w atrakcyjnej cenie. Oprócz nowoczesnej technologii zachwyca ona również dizajnerskim wyglądem. Już samo podświetlenie klawiszy przyciąga uwagę i robi niesamowite wrażenie. Jest to model, który zachwyca osoby stawiające na praktyczne i nowoczesne rozwiązania, a także dla tych, który zwracają uwagę na wygląd.

Leave a Reply