Stelaże meblowe – jak wybrać producenta?

metalowy stelaz

Meble z regulowanym stelażem to coraz chętniej wykorzystywane rozwiązanie w biurach, głównie ze względu na swoją praktyczność. Pracownicy mogą mieć te same biurka, ale dostosowane do swoich potrzeb – mogą zmienić wysokość i kąt nachylenia blatu w trakcie pracy tak, aby wykonywane zajęcie nie wiązało się z fizycznym dyskomfortem.

Dobry producent stelaży do mebli

Decydując się na zaaranżowanie przestrzeni biurowej, niezbędny jest projekt oraz dobór wyposażenia. Oba te punkty powinny się ze sobą łączyć, aby pracownicy chcieli przebywać w pomieszczeniu oraz mieli odpowiednie warunki do pracy. Dobry producent stelaży meblowych to taki, który w swojej ofercie posiada produkty odpowiadające na różne potrzeby, np. stelaże regulowane elektrycznie, ale także ze skokową regulacją wysokości.

Rozwiązaniem, które może przypaść wielu osobom, jest projektowanie stelaży na wymiar, aby meble do biura open space idealnie wpasowały się w nowe wnętrze. Dzięki temu każdy centymetr przestrzeni może zostać wykorzystany, tworząc praktyczną i spójna całość.

Zagospodarowanie przestrzeni – stelaże metalowe z regulacją wysokości do biurek

Stelaże regulowane elektrycznie to niezwykła wygoda oraz możliwość zmiany środowiska pracy w ciągu dnia. Siedzenie w jednej pozycji przez osiem godzin może być nieznośne, szczególnie jeśli praca wymaga pochylania się nad blatem podczas rysowania czy pracy z małymi elementami.

Biurko z regulowanym blatem może rozwiązać ten problem i zmienić pozycję w trakcie pracy, odciążając kark oraz plecy. Stelaże metalowe z mechaniczną regulacją wysokości pozwalają z użyciem kilku przycisków zmienić położenie blatu w pionie, a także w poziomie.

Dzięki temu standardowe biurko może się zmienić w wielofunkcyjną deskę kreślarską czy być na tyle wysoko, aby pracować blisko blatu i nie musieć się do niego schylać. Ponadto odpowiednio dostosowane biurko pozwoli na jego wychylenie i pracę np. przy laptopie. Jedynym warunkiem jest listwa zabezpieczająca dół blatu, aby urządzenie nie zsunęło się przez wysoki kąt nachylenia.

Leave a Reply