Nowa usługa dla miłośników filmów i seriali – PLAY NOW TV

oferta dla milosnikow filmow

Operator Play uruchomił PLAY NOW TV, która łączy najpopularniejsze serwisy wideo w Internecie z tradycyjną telewizją. Dostęp do wszystkich opcji umożliwi TV BOX.

Niespełna dwa miesiące temu można było dołączyć do oferty testowej PLAY NOW TV, którą wprowadził operator. Teraz telewizja została oficjalnie ogłoszona podczas konferencji prasowej! Wystarczy mieć telewizor lub monitor z wejściem HDMI oraz dostęp do Internetu z minimalną prędkością 2 Mb/s.

Dostęp do świata rozrywki w jednym miejscu

Operator Play wyszedł naprzeciw oczekiwaniom swoich użytkowników i stworzył platformę, która łączy większość serwisów VOD oraz telewizję naziemną w jednym urządzeniu. Zastosowano tu TV BOX, który umożliwia oglądanie wybranych materiałów dostosowanych do preferencji. Operator bowiem stworzył pakiety tematyczne, które spełnią wymagania fanów sportu, filmów, a także dzieci.

Urządzenie oparte jest na systemie Android TV, dzięki czemu możliwe jest instalowanie na nim aplikacji ze sklepu Google Play dla Android TV. Dlatego oprócz oglądania filmów i słuchania muzyki, użytkownicy będą mogli także pobierać gry.

Dostępne funkcjonalności

Przez pierwsze trzy miesiące nie zapłacimy za korzystanie z usługi. Następnie obowiązuje opłata w wysokości 20 zł za miesiąc dla abonentów PLAY NOW, natomiast dla pozostałych użytkowników 35 zł. Oprócz pakietu standardowego operator oferuje cztery dodatkowe, które użytkownicy mogą włączać i wyłączać w dowolnym momencie. Wśród nich znajdziemy m.in. kanały dla miłośników sportu, HBO oraz dla dzieci.

TV BOX wspiera jakość 4K i HDR, więc jeśli posiadamy w domu telewizor 4K i Internet o prędkości ok. 20-25 Mb/s, będziemy mogli cieszyć się dostępem do materiałów w najlepszej jakości. Treści w rozdzielczości UHD można znaleźć m.in. w Netflix oraz YouTube.

Urządzenie umożliwia także wyszukiwanie treści komendami głosowymi. W ten sposób przeszukamy katalogi PLAY NOW, YouTube oraz innych aplikacji, które są zintegrowane z wyszukiwarką Google na Android TV.

Wygoda i brak ograniczeń

Usługa, którą proponuje Play jest nastawiona przede wszystkim na wygodę użytkowania. Wszystkie materiały na żądanie oraz tradycyjna telewizja zebrane są w jednym miejscu. Pozwala to użytkownikom na wybór dowolnych treści oraz łatwą nawigację między dostępnymi serwisami wideo. Po podłączeniu TV BOX-a do anteny telewizyjnej lub do sieci kablowej, użytkownicy będą mieli również dostęp do popularnych kanałów telewizyjnych takich jak – Polsat, TVN, TVP1, TVP2, TV4, TV Puls, TVN7.

Selekcja materiałów dostępnych dla użytkowników jest równie istotna. Pakiet podstawowy, za który płacimy jedynie 20 zł za miesiąc, ma w swojej ofercie takie kanały jak National Geographic, Comedy Central, kilka kanałów z serii Disney czy Fox i Fox Comedy. Oferta przez 3 pierwsze miesiące nie podlega jakimkolwiek opłatom.

Leave a Reply